Naši boxeři

Baron

Narodil se dne 21.6.2000, jako první z osmi sourozenců, mamince Anetě.

Chovatelce paní Romaně V. ze Strakonic. Baron měl opravdu velmi vyrovnanou povahu a celý svůj psí život se choval jako opravdový baron. Byl to „pan Pes“, věrný společník a miláček celé rodiny.

Opustil nás po dlouhé nemoci dne 10.09. 2011.

Max

Max

Narodil se v Bělušicích u Mostu, dne 16.07.2011.

Max byl už od štěněte pro svou dominantní povahu velký obranář, který si svou rodinu pevně chránil a hlídal, pro své blízké byl celý svůj psí život oddaný a věrný parťák, pro cizí byl postrachem, vždy si uměl sjednat pořádek.

Jeho konec přišel náhle a nečekaně, rozloučili jsme se s ním dne 12.05. 2018.

Bastien

Narodil se dne 7.4. 2018 v chovatelské stanici „od Pavlenky“, https://odpavlenky.wgz.cz/ chovatelce paní Lence Krystiánové z Chrástu u Plzně.

Ta nás také přivedla na „cestu“ sportovní kynologie. Bastík je k tomu díky svým předkům v podstatě předurčen. Miluje obrany a po několika návštěvách cvičáku, jsme tomu zcela propadli.

Cinderella

Narodila se dne 11.7. 2019 v Šaraticích, paní Zdeňce Flajšingerové, chovatelská stanice „Loving forever“ http://www.lovingforever.cz/

Byla to naše nejbolestivější zkušenost s tímto plemenem, domů jsme si jí přivezli 15.9. a vše vypadalo krásně, jenomže…veterina a tvrdé probuzení. Cinderelka trpí velmi vážnou zdravotní vadou, nutná okamžitá operace. Operace 9.10. se podařila, nicméně byl to veliký zákrok do tak malého tělíčka, že to nepřežila…

Cindy

Narodila se dne 11.09.2019 v Praze 9 Černý Most II. chovatelská stanice „Z Vrážské zahrady“ chovateli panovi Přemyslovi Janebovi. Po svých rodičích zdědila vlohy jak pro výstavy, tak i pro sportovní kynologii, která je naším cílem. Je to velice temperamentní „divoženka“, která miluje procházky a cvičák!